Meny
Close
Startsida
Damlaget
Meny
Damlaget
Meny
Truppen
Spelschema SSL
Statistik
Kontakt
Herrlaget
Meny
Herrlaget
Meny
Truppen
Spelschema herr
Statistik
Kontakt
HEMSIDA
Play
Föreningen
Meny
Föreningen
Meny
Kontakt
Partners
FÖRENINGENS HEMSIDA
SSL.SE
Officiella partners SSL
Lördag
10 Feb
2 matcher
Onsdag
14 Feb
1 match
Lördag
17 Feb
1 match
Söndag
18 Feb
1 match
Lördag
24 Feb
1 match
Söndag
25 Feb
1 match
Lördag
02 Mar
2 matcher
Fredag
08 Mar
1 match
Lördag
09 Mar
1 match
Söndag
10 Mar
1 match
Söndag
17 Mar
2 matcher
Lördag
23 Mar
1 match
2022/2023
2023/2024
Grundserie
Slutspel
Grundserie
Slutspel
Hela säsongen
September
Oktober
November
December
Januari
Februari
Mars
Fagerhult Habo IB
Fristads GoIF
Hovslätts IK
Höllvikens IBF
Kalmarsund Ungdom
FBC Lerum
Lillån IBK
Nilsby IK
FBC Partille
Strängnäs IBK
Warberg IC
Hemma och borta
Hemmamatcher
Bortamatcher
Alla matcher
Kommande matcher
Spelade matcher
Dölj filter
Visa filter
Laddar matcher
Lördag 23 september
Lerum
LER
4
-
6
4
-
6
Lund
LUND
Slut
Omgång 1
Lerum Arena A
Slut
Efter match
Lördag 30 september
Lund
LUND
6
-
9
6
-
9
Hovslätts
HOV2
Slut
Omgång 2
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Söndag 8 oktober
Kalmarsund
KAL
7
-
8
7
-
8
Lund
LUND
Slut
Omgång 3
Ölands Bank Center A
Slut
Efter match
Lördag 14 oktober
Lund
LUND
5
-
4
5
-
4
Warberg
WIC
Slut
Omgång 4
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 21 oktober
Nilsby
NIL
10
-
11
OT
10
-
11
OT
Lund
LUND
Slut
Omgång 5
ECG Arena
Slut
Efter match
Fredag 27 oktober
Lund
LUND
5
-
8
5
-
8
Höllviken
HIBF
Slut
Omgång 6
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 4 november
Lillån
LIL
7
-
5
7
-
5
Lund
LUND
Slut
Omgång 7
Idrottshuset Örebro
Slut
Efter match
Lördag 18 november
Partille
PAR
8
-
9
OT
8
-
9
OT
Lund
LUND
Slut
Omgång 8
Partillebohallen
Slut
Efter match
Lördag 25 november
Lund
LUND
6
-
5
OT
6
-
5
OT
Fagerhult
FHIB
Slut
Omgång 9
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 2 december
Lund
LUND
6
-
7
OT
6
-
7
OT
Strängnäs
STR
Slut
Omgång 10
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 9 december
Fristads
FRI
4
-
9
4
-
9
Lund
LUND
Slut
Omgång 11
Nya Fristadshallen
Slut
Efter match
Lördag 6 januari
Lund
LUND
5
-
6
5
-
6
Lerum
LER
Slut
Omgång 12
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 13 januari
Hovslätts
HOV2
12
-
4
12
-
4
Lund
LUND
Slut
Omgång 13
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Lördag 20 januari
Lund
LUND
5
-
3
5
-
3
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 14
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Söndag 28 januari
Warberg
WIC
7
-
1
7
-
1
Lund
LUND
Slut
Omgång 15
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Lördag 10 februari
Lund
LUND
9
-
4
9
-
4
Nilsby
NIL
Slut
Omgång 16
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Onsdag 14 februari
Höllviken
HIBF
4
-
4
OT
4
-
4
OT
Lund
LUND
Slut
Omgång 17
Halörhallen
Slut
Efter match
Lördag 17 februari
Lund
LUND
9
-
2
9
-
2
Lillån
LIL
Slut
Omgång 18
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 24 februari
Lund
LUND
7
-
2
7
-
2
Partille
PAR
Slut
Omgång 19
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 2 mars
Fagerhult
FHIB
5
-
4
5
-
4
Lund
LUND
Slut
Omgång 20
Habo Sporthall
Slut
Efter match
Lördag 9 mars
Strängnäs
STR
3
-
4
OT
3
-
4
OT
Lund
LUND
Slut
Omgång 21
Thomas Arena
Slut
Efter match
Söndag 17 mars
Lund
LUND
12
-
1
12
-
1
Fristads
FRI
Slut
Omgång 22
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match