Meny
Close
Startsida
Damlaget
Meny
Damlaget
Meny
Truppen
Spelschema SSL
Statistik
Kontakt
Herrlaget
Meny
Herrlaget
Meny
Truppen
Spelschema herr
Statistik
Kontakt
HEMSIDA
Play
Föreningen
Meny
Föreningen
Meny
Kontakt
Partners
FÖRENINGENS HEMSIDA
SSL.SE
Officiella partners SSL
Lördag
10 Feb
2 matcher
Onsdag
14 Feb
1 match
Lördag
17 Feb
1 match
Söndag
18 Feb
1 match
Lördag
24 Feb
1 match
Söndag
25 Feb
1 match
Lördag
02 Mar
2 matcher
Fredag
08 Mar
1 match
Lördag
09 Mar
1 match
Söndag
10 Mar
1 match
Söndag
17 Mar
2 matcher
Lördag
23 Mar
1 match
2020/2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
Grundserie
Slutspel
Grundserie
Slutspel
Hela säsongen
September
Oktober
November
December
Januari
Februari
Mars
Endre IF
IBF Falun
FBC Kalmarsund
Karlstad IBF
IBK Lockerud
Malmö FBC
KAIS Mora
Pixbo IBK
Västerås Rönnby IBK
Team Thorengruppen
Täby FC
Warberg IC
Åkersberga IF
Hemma och borta
Hemmamatcher
Bortamatcher
Alla matcher
Kommande matcher
Spelade matcher
Dölj filter
Visa filter
Laddar matcher
Lördag 16 september
Lund
LUND
7
-
1
7
-
1
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 1
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 23 september
Mora
MORA
1
-
6
1
-
6
Lund
LUND
Slut
Omgång 2
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Fredag 29 september
Lockerud
LOCK
1
-
3
1
-
3
Lund
LUND
Slut
Omgång 3
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Söndag 1 oktober
Lund
LUND
5
-
7
5
-
7
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 4
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 7 oktober
Falun
FAL
2
-
4
2
-
4
Lund
LUND
Slut
Omgång 5
Guide Arena
Slut
Efter match
Lördag 14 oktober
Lund
LUND
5
-
6
OT
5
-
6
OT
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 6
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 28 oktober
Warberg
WIC
5
-
4
OT
5
-
4
OT
Lund
LUND
Slut
Omgång 7
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Söndag 5 november
Lund
LUND
3
-
4
SO
3
-
4
SO
Endre
END
Slut
Omgång 8
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 11 november
Åkersberga
AKE
3
-
6
3
-
6
Lund
LUND
Slut
Omgång 9
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Fredag 17 november
Lund
LUND
3
-
2
OT
3
-
2
OT
Malmö
MAL
Slut
Omgång 10
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Söndag 19 november
Thorengruppen
TTG
15
-
2
15
-
2
Lund
LUND
Slut
Omgång 11
Thoren Arena
Slut
Efter match
Lördag 16 december
Lund
LUND
3
-
7
3
-
7
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 12
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 30 december
Kalmarsund
KAL
9
-
2
9
-
2
Lund
LUND
Slut
Omgång 13
SBB Arena
Slut
Efter match
Söndag 7 januari
Karlstad
KAR
4
-
3
SO
4
-
3
SO
Lund
LUND
Slut
Omgång 14
Colorama Arena
Slut
Efter match
Lördag 13 januari
Lund
LUND
4
-
9
4
-
9
Mora
MORA
Slut
Omgång 15
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Fredag 19 januari
Lund
LUND
3
-
1
3
-
1
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 16
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Söndag 21 januari
Pixbo
PIX
4
-
2
4
-
2
Lund
LUND
Slut
Omgång 17
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Lördag 27 januari
Lund
LUND
3
-
5
3
-
5
Falun
FAL
Slut
Omgång 18
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Lördag 10 februari
Täby
TÄBY
2
-
4
2
-
4
Lund
LUND
Slut
Omgång 19
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Söndag 18 februari
Lund
LUND
4
-
5
SO
4
-
5
SO
Warberg
WIC
Slut
Omgång 20
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Söndag 25 februari
Endre
END
7
-
3
7
-
3
Lund
LUND
Slut
Omgång 21
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Lördag 2 mars
Lund
LUND
3
-
2
3
-
2
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 22
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Fredag 8 mars
Malmö
MAL
2
-
3
2
-
3
Lund
LUND
Slut
Omgång 23
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Söndag 10 mars
Lund
LUND
1
-
7
1
-
7
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 24
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Söndag 17 mars
Rönnby
RÖN
8
-
1
8
-
1
Lund
LUND
Slut
Omgång 25
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Lördag 23 mars
Lund
LUND
0
-
0
14:00
Kalmarsund
KAL
14:00
Omgång 26
Lerbäckshallen A
14:00
Inför match