Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
IBK Lund
Mångfald - Glädje - Utveckling - Kompisanda

Kommande matcher
JANUARI 2020
 
24
20:00
fre
20:00    
Herrar Div.3/JAS, Genarps Idrottshall
IBK Genarp - IBK Lund/IBK Lund Elit  -      
24
20:00
fre
20:00    
P03 Lund Victoria, Genarps Idrottshall
IBK Genarp - IBK Lund/IBK Lund Elit  -      
25
08:30
lör
08:30    
F08-09 Lund, Kulladals sporthall
Malmhaug - IBK Lund  -      
25
09:20
lör
09:20    
P2012-2013 Dalby, Serresjöskolan Trelleborg
IBK Lund - Malmö  -      
25
09:30
lör
09:30    
P09 Sandby, Lomma
Lomma - IBK Lund  -      
25
09:40
lör
09:40    
P2012 Lund SÖ, Serresjöskolan Trelleborg
IBK Lund - Palmstaden  -      
25
10:45
lör
10:45    
P2012 Sandby, Serresjöskolan, Trelleborg
 
Palmstaden IK - IBK Lund  -      
25
11:45
lör
11:45    
F2010-2011 Sandby, Lödde idrottshall, Löddeköpinge
 
- IBK Lund  -      
25
12:00
lör
12:00    
P2010 Lund SÖ, Bråhögshallen, Staffanstorp
IBK Lund - Knatteligan Grön A  -      
25
13:00
lör
13:00    
Damer Allsvenskan, Lerbäckshallen A
IBK Lund Elit - Linköping IBK  -      
25
13:00
lör
13:00    
F2010-2011 Dalby, Lödde Idrottshall, Löddeköpinge
Hofterups IBF F10/11-2 - IBK Lund  -      
25
13:00
lör
13:00    
Herrar Div.4, Jonebergshallen
FC Cimrishamn - IBK Lund H4  -      
25
13:00
lör
13:00    
P03-04 Dalby/Sandby, Halörhallen
IBK Höllviken P04 - IBK Lund P03/04-2  -      
25
13:00
lör
13:00    
P05-06 Sandby, Korsbackahallen
Kävlinge IBK P05 - IBK Lund P06 Sandby  -      
25
13:30
lör
13:30    
IBK Lund P04/05 N - IBK Landskrona P03  -      
25
13:45
lör
13:45    
F2010-2011 Lund SÖ, Lödde Idrottshall
IBK Lund F10/11 S 2 - IBK Lund F10/11 SÖ  -      
25
14:00
lör
14:00    
P07 Dalby, Bråhögshallen Staffanstorp
IK Stanstad - IBK Lund  -      
25
15:00
lör
15:00    
IBK Lund H3 - IK Stanstad H3  -      
25
15:30
lör
15:30    
P08 Lund, Lerbäckshallen A
IBK Lund P08 L - FBC Engelholm P07  -      
25
15:45
lör
15:45    
P07-08 Sandby, Nyvångsskolan
IBK Lund P07/08S Svart - FC Helsingborg P07-Blåsvart  -      
25
16:00
lör
16:00    
F03-04 Sandby, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS F03 - IBK Lund F03/04  -      
25
16:00
lör
16:00    
Herrar Div.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund Elit  -      
26
09:00
sön
09:00    
P2012 Lund NV, Lerbäckshallen A
IBK Lund - Lomma FBC P12 2  -      
26
09:45
sön
09:45    
F07-09 Dalby Sandby, Landskrona idrottshall
Emmaljunga GoIF - IBK Lund 07/08 DS  -      
26
10:30
sön
10:30    
F07-09 Dalby Sandby, Landskrona idrottshall
IBK Lund 07/08 DS - IBK Landskrona 07  -      
26
12:00
sön
12:00    
F04-07 Lund, Bråhögshallen
IK Stanstad F06/07 - IBK Lund F05  -      
26
12:00
sön
12:00    
F07-09 Dalby Sandby, Landskrona idrottshall
IBK Lund 07/08 DS - Båstads GIF 07/09  -      
26
12:30
sön
12:30    
F2012-2013 Sandby, Killlebäckshallen S Sandby
IBK Lund - Lomma  -      
26
12:30
sön
12:30    
P06-07 Lund, Vipeholmshallen
IBK Lund P06/07 L - Bjärreds IBK P06  -      
26
13:00
sön
13:00    
Damer Allsvenskan, Lerbäckshallen A
IBK Lund Elit - IBF Linköping  -      
26
13:00
sön
13:00    
P07-08 Sandby, Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK/FBC Ystad 1 - IBK Lund P07/08S Grön  -      
26
13:15
sön
13:15    
F2012-2013 Dalby, Killlebäckshallen S Sandby
 
- IBK Lund  -      
26
15:00
sön
15:00    
Damer Div.2, Lerbäckshallen A
IBK Lund D2 - FBC Engelholm D2  -      
26
15:30
sön
15:30    
Damer Div.1, Bråhögshallen
IK Stanstad - IBK Lund D1  -      
26
15:30
sön
15:30    
P03-04 Dalby/Sandby, Munkahallen
Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Lund P03/04-1  -      
26
15:40
sön
15:40    
P05-06 Sandby, Killebäckshallen
IBK Lund P06 Sandby - IK Stanstad P05  -      
26
16:00
sön
16:00    
F05-06 Sandby, Häljarps Idrottshall
Häljarps SK F06 - IBK Lund F04-06  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
JANUARI 2020
 
22
20:00
ons
20:00    
Herrar Div.3/JAS, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK H3 - IBK Lund H33  -  3  
21
20:30
tis
20:30    
Damer Div.1, Lerbäckshallen A
IBK Lund D1 - FC Helsingborg D14  -  3  
21
19:20
tis
19:20    
Herrar Div.3/JAS, Östratornhallen
IBK Lund - Palmstaden IK7  -  2  
21
19:20
tis
19:20    
P03 Lund Victoria, Östratornhallen
IBK Lund P03 Victoria - Palmstaden IK7  -  2  
21
18:40
tis
18:40    
P05-06 Sandby, Killebäckshallen
IBK Lund P06 Sandby - Malmhaug IBF P068  -  3  
 
19
17:30
sön
17:30    
P03-04 Dalby/Sandby, Killebäckshallen
IBK Lund P03/04-2 - IBK Höllviken Gårdarike 23  -  5  
19
17:15
sön
17:15    
F07-09 Dalby Sandby, Osby sporthall
IBK Lund 07/08 DS - Malmhaug IBF 09  -      
19
17:00
sön
17:00    
P03-04 Dalby/Sandby, Killebäckshallen
IBK Lund P03/04-1 - Urdraget lag (FC Helsingborg)  -      
19
16:00
sön
16:00    
Damer Juniorallsvenskan, Häljarps Idrottshall
Häljarps SK/IBK Landskrona - IBK Lund/IBK Lund Elit0  -  20
19
16:00
sön
16:00    
P06-07 Lund, Jonebergshallen
FC Cimrishamn P05 - IBK Lund P06/07 L22  -  1  

  Fler spelade matcher >>
 
GULDPARTNERS
SILVERPARTNERS
BRONSPARTNERS
MINIPARTNERS