Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
IBK Lund
Mångfald - Glädje - Utveckling - Kompisanda

Kommande matcher
OKTOBER 2019
 
20
08:15
sön
08:15    
F08-09 Lund, Bråhögshallen, Staffanstorp
IK Stanstad - IBK Lund  -      
20
10:30
sön
10:30    
P2012 Sandby, ISLK-hallen
 
- IBK Lund P12 S  -      
20
11:00
sön
11:00    
P2012 Lund SÖ, ISLK-hallen
 
IBK Lund - Blandat  -      
20
11:15
sön
11:15    
P09 Sandby, Gyahallen, Höllviken
 
- IBK Lund  -      
20
12:00
sön
12:00    
Herrar Div.3/JAS, Söderslättshallen B
Palmstaden IK - IBK Lund  -      
20
12:00
sön
12:00    
P03 Lund Victoria, Söderslättshallen B
Palmstaden IK - IBK Lund  -      
20
12:20
sön
12:20    
P06-07 Lund, Vipeholmshallen
IBK Lund P06/07 L - FC Cimrishamn P05  -      
20
12:30
sön
12:30    
P03-04 Dalby/Sandby, Herrestorpshallen
IBK Höllviken Gårdarike 2 - IBK Lund P03/04-2  -      
20
13:00
sön
13:00    
Herrar Div.3/JAS, Uppåkrahallen
IK Stanstad H3 - IBK Lund H3  -      
20
13:50
sön
13:50    
P09 Lund SV, Vipeholmshallen
IBK Lund - Bjärreds IBK  -      
20
14:00
sön
14:00    
F05-06 Sandby, Killebäckshallen
IBK Lund F04-06 - Bjärreds IBK F04/05 Svart  -      
20
14:00
sön
14:00    
F08-09 Lund, Bjärehovshallen Bjärred
Bjärreds IBK - IBK Lund  -      
20
14:15
sön
14:15    
F07-09 Dalby Sandby, Bjärehovshallen
IBK Lund 07/08 DS - Bjärreds IBK 07/08  -      
20
15:15
sön
15:15    
F07-09 Dalby Sandby, Bjärehovshallen, Bjärred
IBK Lund 08/09 1 - IBK Lund 07/08 DS  -      
20
15:30
sön
15:30    
P05-06 Sandby, Killebäckshallen
IBK Lund P06 Sandby - FBC Ystad P04  -      
20
16:15
sön
16:15    
P07 Dalby, Genarps Idrottshall
IBK Genarp - IBK Lund  -      
20
17:00
sön
17:00    
P07-08 Sandby, Killebäckshallen
IBK Lund P07/08S - Häljarps SK  -      
20
17:30
sön
17:30    
F07-09 Dalby Sandby, Bjärehovshallen
IBK Lund 07/08 DS - Hofterups IBF 07/08  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
OKTOBER 2019
 
19
15:20
lör
15:20    
IBK Lund D1 - IK Stanstad3  -  4  
19
15:00
lör
15:00    
Damer Div.2, Kungsgårdshallen
FBC Engelholm D2 - IBK Lund D25  -  1  
19
15:00
lör
15:00    
F2010-2011 Dalby, Lödde Idrottshall, Löddeköpinge
Bjärreds IBK F10/11, Hofterups IBF F10/11-2 - IBK Lund F10/11D  -      
19
14:00
lör
14:00    
F04-07 Lund, Norrehedshallen
Gantofta IBK F06 - IBK Lund F051  -  2  
19
14:00
lör
14:00    
F2010-2011 Lund SÖ, Lödde Idrottshall, Löddeköpinge
Hofterup IBF - IBK Lund  -      
19
13:40
lör
13:40    
IBK Lund P04/05 Ö - FC Helsingborg P045  -  4  
19
13:00
lör
13:00    
Herrar Div.1, Lunds Idrottshall
IBK Lund Elit - Munka-Ljungby IBK5  -  4  
19
12:30
lör
12:30    
P03 Lund Victoria, Nyvångsskolan
IBK Lund P03/04-1 - Munka Ljungby IBK Akademi2  -  2  
19
11:30
lör
11:30    
P03-04 Dalby/Sandby, Nyvångsskolan
IBK Lund P03/04-1 - Munka Ljungby IBK Akademi2  -  2  
19
11:00
lör
11:00    
P2011 Dalby, Sallerupshallen
Eslöv - IBK Lund  -      

  Fler spelade matcher >>
 
GULDPARTNERS
SILVERPARTNERS
BRONSPARTNERS
MINIPARTNERS